| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Typowa pojemność | 240 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/100mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802018 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/200mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM502535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | 3.7 V bateria Lipo |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM503048 |
| Nomienna napięcie | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Prąd ładowania/rozładowania | 0,2C/152mA (standard), 1C/760mA (maks.) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,0°C / 4,20 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2500mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 4A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 2300 mAh |
| Typowa pojemność | 2300 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM463028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/350mA |