| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM802030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 420 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/420mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 220 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/220mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 650 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/650mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM400816 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 32 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/32mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 cykli (0,2C) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 85 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar komórki (maks.) | 3,9 * 28,5 * 30,5 mm |
| Rozmiar baterii (maks.) | 4,5 * 15,0 * 24,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |
| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Wymiary ogniwa Battrey’a | MAKS. (Gł.) 8,0* (szer.) 20,0* (wys.) 25,0 mm |