| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM101330 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM963872 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3700mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM481834 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401013 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wyroby z cytryn |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM602533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM1260110 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/10000mA |
| Rodzaj | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM401115 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 40 mAh |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,2°C/8mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*30,5*50,5 mm |