| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM450839 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/110mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM722233 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 580mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/580mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM105068 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | Nr UNM651545 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/370mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM703540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Model | Nr UNM422035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM112735 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM982441 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1050 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1050mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM803560 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1900mA |