| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 21700 |
|---|---|
| Standardowa wydajność rozładowania | Min. 4900mAh |
| Znamionowa pojemność rozładowania | Min. 4750mAh |
| Nomienna napięcie | 3,63 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Prąd rozładowy | 3,0 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-jonowa cylindryczna |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2500mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2400mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30*40,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maksymalnie 7,7(G)x30,5(S)x45,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM813848 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1730mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1730mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2350mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |