| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 190 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/190mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Energia | 4,44 Wh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM454260 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1050 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1050mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401419 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/50mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1.0C / 4.2V |
| Rodzaj akumulatora | 21700 litowo-jonowy akumulator |
|---|---|
| Standardowa wydajność rozładowania | Min. 4900mAh |
| Znamionowa pojemność rozładowania | Min. 4753mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 210mA |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 25,0 (dł.) mm |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 27,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe baterie litowo-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 3,6*20,0*29,0 mm |