| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM402025 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/140mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 185 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/185mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM432031 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Zestaw akumulatorów litowo-polimerowych |
|---|---|
| Minimalna pojemność | 1100 mAh |
| Typowa pojemność | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2C |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 480 mAh |
| Typowa pojemność | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | 3.7 V bateria Lipo |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM503048 |
| Nomienna napięcie | 3,7 V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Prąd ładowania/rozładowania | 0,2C/152mA (standard), 1C/760mA (maks.) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1850 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Rodzaj | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/600 mA |