| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Model | Nr UNM422035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa litowa na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/2200 mA |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1,0CA |
| Rodzaj akumulatora | Zaopatrzenie w baterie Lipo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 620 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/620mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,7 (gł.) x 31,7 (szer.) x 30,0 (dł.) mm |