| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd rozładowania/ładowania/rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Typowa pojemność | 835 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1C/800mA |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 65mA (1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 1100 mAh |
| Standardowe ładowanie | 550mA |
| Maksymalne ładowanie | 1100mA |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 1680mAh |
| Standardowe ładowanie | 320mA |
| Maksymalne ładowanie | 1600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Wykrzywiona bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 27 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |