| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30,5*40,5mm |
| Maksymalny rozmiar pakietu baterii | 10*30,5*42,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/450 mA |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 6,0*22,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM501230 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Typowa pojemność | 180 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |