| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2850 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,65 V |
| Napięcie ładowania | 4,20±0,05 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,65 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 650 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/650mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator o wysokim współczynniku rozładowania |
|---|---|
| Model | UNM801437 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 430 mAh) |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks.T5,0*W12,0*H75,0mm |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe baterie litowo-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 5,1 (gł.) x 37,0 (szer.) x 61,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | 3.7V Li-Poly akumulator |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 5500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 2750mA (0,5C-NCM) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 42,0 (szer.) x 56,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM450839 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/110mA |