| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,0°C / 4,20 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM342028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM102242 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM813848 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1730mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1730mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 10,0 (T) x 20,0 (szer.) x 50,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM303034 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 290 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/290mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM583850 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 185 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/185mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/90mA |