| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 10*30,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | 18650 bateria litowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3000mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2900mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | 7.4V Li-polimerowy zestaw baterii |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 720mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,8(G)x25,5(S)x32,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 630 mAh |
| Standardowe ładowanie | 315mA/0,5C |
| Maksymalne ładowanie | 3A/3,0V |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowy akumulator LiPo 4,45 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,87 V |
| Napięcie ładowania | 4,45 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 6000 mA (0,6C-4,45 V) |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,1 (G) x 30,0 (Sz) x 50,5 (D) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 320 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |