| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie końcowe | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 110 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |