| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 3,8 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 7,5*43,0*35,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM701040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Prąd ładowania i rozładowania | 0,2C/46mA (standard), 1C/230mA (minimalny) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401014 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 190 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/190mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM602533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 3150 mAh |
| Typowa pojemność | 3250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczna bateria litowo-polimerowa / Cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 680 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 650mA |
| Rodzaj akumulatora | Zestawy akumulatorów NiMH typu AAA |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Wielkość | MAX 15,3 * 7,7 mm |
| Waga | Appr. ok. 35g 35g |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM522033 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |