| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 1100 mAh |
| Standardowe ładowanie | 550mA |
| Maksymalne ładowanie | 1100mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator o wysokim współczynniku rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maks. napięcie ładowania | 4,20 ± 0,05 V |
| Standardowe napięcie odcięcia rozładowania | 2,75 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1700mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 36,0 (szer.) x 39,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 85 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar komórki (maks.) | 3,9 * 28,5 * 30,5 mm |
| Rozmiar baterii (maks.) | 4,5 * 15,0 * 24,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar akumulatora (maks.) | 4,0 * 28,5 * 32,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Typowa pojemność | 650 mAh |