| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM393548 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 820 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/820mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Prąd ładowania | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 2600 mA (2,0°C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T8,2*W30,5*H48,0mm |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks. T17,4*W31,0**57,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM321223 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 75mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/75mA |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 280 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 C |
| Wymiar baterii | MAKS. 4,8*22,0*30,0 mm |