| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/450 mA |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 6,0*22,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 750 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1800mA (1,0C) |
| Czas trwania cyklu | ponad 500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3200mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Prąd odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Wymiar komórki | Hight: 64.95mm±0.20mm; Wysokość: 64,95 mm ± 0,20 mm; Diameter: 18.25mm±0.20mm < |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Energia | 4,44 Wh |
| Rodzaj akumulatora | 21700 litowo-jonowy akumulator |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 4000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Opłata standardowa | CCCV, 2A, 4,20 V, odcięcie 200mA |
| Rodzaj akumulatora | 18650 Akumulator Li-ion |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 2600mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 2500mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3,65 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Minimalna pojemność | 2000 mAh |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,5 x 40 x 67,5 mm (T*W*D) |