| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM621644 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 470 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30,5*40,5mm |
| Maksymalny rozmiar pakietu baterii | 10*30,5*42,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM504050 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1170mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1170mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wyroby z cytryn |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 80 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/80mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1150mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 180 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/180mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |