| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 480 mAh |
| Typowa pojemność | 500 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM322030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 130 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/130mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM502852 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 760mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/760mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM583850 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM422027 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401013 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 10,0 (T) x 20,0 (szer.) x 50,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1800mA (1,0C) |
| Czas trwania cyklu | ponad 500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 850 mAh |
| Typowa pojemność | 870 mAh |
| Szybki prąd ładowania | 1C/850mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM722233 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 580mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/580mA |