| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM802036 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Typowa pojemność | 520 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Ultracienkie baterie polimerowe litowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 45 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 45mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | Nr UNM361215 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 48 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/48mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 85 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar komórki (maks.) | 3,9 * 28,5 * 30,5 mm |
| Rozmiar baterii (maks.) | 4,5 * 15,0 * 24,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T7,0*W34,0*H82,0mm |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 2000 mAh) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 8,0 * 30,5 * 40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Energia | 4,44 Wh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kształt i kolor | Pryzmatyczny, srebrny |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowo-jonowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/450 mA |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 6,0*22,5*40,5 mm |