| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowy akumulator LiPo 4,45 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,87 V |
| Napięcie ładowania | 4,45 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 6000 mA (0,6C-4,45 V) |
| Rodzaj akumulatora | Zestaw baterii litowej polimerowej |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 2000mA (1,0C) |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 12,9 (gł.) x 31,0 (szer.) x 48,8 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Lipo akumulator do ładowania |
|---|---|
| Numer modelu | UNM503035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/500 mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Numer modelu | 104060 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Pojemność nominalna | 3600 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Schemat projektu | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Typowa pojemność | 50 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 630 mAh |
| Standardowe ładowanie | 315mA/0,5C |
| Maksymalne ładowanie | 3A/3,0V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 115 mAh |
| Typowa pojemność | 125 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM450839 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/110mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM801823 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd rozładowania/ładowania/rozładowania | 1C/300mA |