| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM393548 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 820 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/820mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/500mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa litowa na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/2200 mA |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1,0CA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-ion Polymer wysokonapięciowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 360 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Ciągły prąd rozładowania (maks.) | 1,0°C/360 mA |
| Rodzaj akumulatora | Duża bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 3500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,3 (gł.) x 50,5 (szer.) x 63,0 (dł.) mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 8,5(G)x51,0(S)x65,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/260mA |
| Waga baterii | Około 5,0g |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1150mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 3,8 (gł.) x 48,5 (szer.) x 60,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1100mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/110 mA |