| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM753440 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/950mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1500mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator o wysokim współczynniku rozładowania |
|---|---|
| Model | UNM801437 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Typowa pojemność | 100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | UNM622526 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Typowa pojemność | 430 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 9200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,87 V |
| Napięcie ładowania | 4,45 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 6440mA (0,7C-4,45V) |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczna bateria litowo-polimerowa / Cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 680 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 650mA |
| Rodzaj akumulatora | Li-polimer, akumulator litowo-jonowy, akumulator lipo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 650 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/650mA |