| Rodzaj akumulatora | Akumulator z polimeru litowego |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Model | Nr UNM422035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowy polimerowy akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Model | UNM441718 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 110 mAh |
| Typowa pojemność | 120 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Numer modelu | Nr UNM701040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Prąd ładowania i rozładowania | 0,2C/46mA (standard), 1C/230mA (minimalny) |
| Rodzaj akumulatora | Baterie lipo wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 55 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/55mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAX 4,0 ((T) x 11,5 ((W) x 20,5 ((L) mm |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | 3.87V wysokonapięciowa bateria LiPo |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 5000 MAH |
| Nomienna napięcie | 3,87 V |
| Napięcie ładowania | 4,45 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 5000mA (1,0C-4,45V) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 950 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1.0C / 4.2V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 650 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 400 mAh |
| Standardowe ładowanie | 80mA |
| Maksymalne ładowanie | 800mA |