| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 2300 mAh |
| Typowa pojemność | 2300 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 210mA |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 25,0 (dł.) mm |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 5,0 (T) x 20,5 (szer.) x 27,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0 CA (= 430 mAh) |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks.T5,0*W12,0*H75,0mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Typowa pojemność | 540 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/800mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,5(T)x20,5(S)x44,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/150mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1850 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Rodzaj | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie rozładowania | 3,0 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Li-Po |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/260 mAh |
| Wymiar komórki | Maks. 3,2*27,5*30,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Prąd rozładowy | 3,0 V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |