| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM602533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM342028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM422027 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/160mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 3,8 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 7,5*43,0*35,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 3,8 V |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 8,8*21,0*94,0 mm |
| Rodzaj | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM401115 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 40 mAh |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,2°C/8mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 3150 mAh |
| Typowa pojemność | 3250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | 3Akumulator polimerowy litowy.7v |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2000mA (1,0C-4,2V) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,0A |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Typowa pojemność | 650 mAh |