| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2050 mAh |
| Typowa pojemność | 2100 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM802030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 420 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/420mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM541416 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 81mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/81mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Model | Nr UNM103962 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 3400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3400mA |
| Rodzaj | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,2°C/300 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 850 mAh |
| Typowa pojemność | 900 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Pojemność | 550 mAh |
| napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1.0C/550mA |
| Wymiar komórki | 5.5*25.5*40.5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe polimerowe |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 6,0*30,5*50,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Zaopatrzenie w baterie Lipo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 620 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/620mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,7 (gł.) x 31,7 (szer.) x 30,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 200mA (1,0C-4,2V) |