| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 1680mAh |
| Standardowe ładowanie | 320mA |
| Maksymalne ładowanie | 1600 mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM533774 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1800 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1800mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM502448 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/720mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | UNM372933 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 420 mAh |
| Typowa pojemność | 440 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM373030 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1150mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 320 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM401014 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 25 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/25mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM603450 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM402025 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/140mA |