| Rodzaj | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 140 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/140 mA |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,0*20,0*50,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. 10*30,5*40,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | 3.7V Li-Poly akumulator |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 5500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 2750mA (0,5C-NCM) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 42,0 (szer.) x 56,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar komórki | 5,5 * 23,0 * 38,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 9,9 (gł.) x 34,5 (szer.) x 52,5 (dł.) mm |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 60 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 cykli (0,2C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/400mA |
| Wymiary ogniwa Battrey’a | MAKS. (Gł.) 8,0* (szer.) 20,0* (wys.) 25,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczny akumulator LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 1100 mAh |
| Standardowe ładowanie | 550mA |
| Maksymalne ładowanie | 1100mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo o dużej szybkości rozładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 800 mAh |
| Typowa pojemność | 835 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 1C/800mA |