| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Baterie Li-polimerowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 10,0 (T) x 20,0 (szer.) x 50,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1100 mAh |
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM722233 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 580mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/580mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 190 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/190mA |
| Rodzaj akumulatora | Zestaw akumulatorów litowo-polimerowych |
|---|---|
| Minimalna pojemność | 1100 mAh |
| Typowa pojemność | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2C |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Typowa pojemność | 460 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM911775 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1340 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1340mA |