| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Kolor | srebra |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/200 mA |
| Wymiary zestawu akumulatorów | 3,2 * 20,5 * 37,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/250 mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 5,0*20,0*30,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowy akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1700mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 8,5 (gł.) x 36,0 (szer.) x 39,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 230 mAh |
| Typowa pojemność | 240 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 450 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/450mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM303034 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 290 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/290mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 180 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/180mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 185 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/185mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 65 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/65mA |