| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM813848 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1730mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1730mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM583850 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM451012 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 37 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/37mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 155mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/155mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 100 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/100mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Model | UNM851838 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/600mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM103339 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM102242 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM522033 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 300 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/300mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM575957 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2400mA |