| Rodzaj akumulatora | Akumulator o wysokim współczynniku rozładowania |
|---|---|
| Model | UNM801437 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Typowa pojemność | 350 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maksymalnie 7,7(G)x30,5(S)x45,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczna bateria litowo-polimerowa / Cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 680 mAh |
| Standardowe ładowanie | 130mA |
| Maksymalne ładowanie | 650mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/500 mA |
| Typ baterii | Mała cylindryczna bateria LiPo |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200mA (± 1,0C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 160 MAH |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/160 mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | Maks. 3,9*15,5*28,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Polimerowa bateria litowa z zakrzywieniem |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 50 mAh |
| Napięcie końcowe ładowania | 4,2 V |
| Napięcie końcowe rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/90mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria LiPo cylindryczna |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Typowa pojemność | 400 mAh |
| Standardowe ładowanie | 80mA |
| Maksymalne ładowanie | 800mA |
| Rodzaj akumulatora | Lipo akumulator do ładowania |
|---|---|
| Numer modelu | UNM503035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/500 mA |