| Rodzaj akumulatora | Bateria Lipo wysokiego napięcia |
|---|---|
| Numer modelu | 104060 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Pojemność nominalna | 3600 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM462023 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 180 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/180mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,2 x 34 x 52,5 mm (dł.*szer.*dł.) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM802036 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Typowa pojemność | 520 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 520 mAh |
| Typowa pojemność | 540 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulatory 18650 |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3200mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 3100mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |