| Rodzaj akumulatora | Akumulatory 18650 |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 3500mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 3400mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowa 21700 |
|---|---|
| Standardowa wydajność rozładowania | Typowo 5000mAh |
| Znamionowa pojemność rozładowania | Min. 4800mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 3800 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,5 V |
| Rodzaj akumulatora | Baterie LiPO |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 260 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/260mA |
| Waga baterii | Około 5,0g |
| Rodzaj akumulatora | Cylindryczne ogniwo litowo-jonowe |
|---|---|
| Standardowa wydajność rozładowania | Min. 3350mAh |
| Nomienna napięcie | 3.6V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,65 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo do ładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1850 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Wymiary zestawu baterii | MAKS. 9,9 (gł.) x 34,5 (szer.) x 52,5 (dł.) mm |
| Kolor | srebra |
| Rodzaj akumulatora | Niestandardowe akumulatory LiPO |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1150 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/1150mA |
| Wymiary ogniwa akumulatora | MAKS. 3,8 (gł.) x 48,5 (szer.) x 60,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa litowa na zamówienie |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 2200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/2200 mA |
| Maksymalny prąd rozładowy | 1,0CA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-jonowy 21700 |
|---|---|
| Pojemność nominalna (typowa) | 5000mAh przy 0,2C |
| Pojemność nominalna (minimalna) | 4900mAh przy 0,2C |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rodzaj akumulatora | Lipo akumulator do ładowania |
|---|---|
| Numer modelu | UNM503035 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1,0°C/500 mA |