| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 600 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny rozmiar komórki | 10*30,5*40,5mm |
| Maksymalny rozmiar pakietu baterii | 10*30,5*42,5mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Wymogi dotyczące: |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1600 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,0°C / 4,20 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 1300 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Prąd ładowania | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksymalny ciągły prąd ładowania | 2600 mA (2,0°C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator LiPo o wysokiej prędkości rozładowania |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maks. T8,2*W30,5*H48,0mm |
| Rozmiar pakietu baterii | Maks. T17,4*W31,0**57,0 mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa 4,35 V |
|---|---|
| Model | UNM652831 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 780 mAh |
| Typowa pojemność | 800 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 500 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/500 mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/1200mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | Maksymalnie 7,7(G)x30,5(S)x45,5(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM502535 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 400 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/400mA |