| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM501230 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 170 mAh |
| Typowa pojemność | 180 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator polimerowy litowy |
|---|---|
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1200 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 5,1 (gł.) x 37,0 (szer.) x 61,5 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM963872 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3700 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3700mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM1260110 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 10000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/10000mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM321223 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 75mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/75mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/350mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1,0°C/1,5A |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,2 x 34 x 52,5 mm (dł.*szer.*dł.) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM432031 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 270 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/270mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM463028 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 350 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/350mA |