| Rodzaj akumulatora | Bateria poliestrowa litowo-jonowa |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 750 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3,0 V |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM502023 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/250mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM521920 |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/200mA |
| Rodzaj akumulatora | Wysokonapięciowa bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nomienna napięcie | 3,85 V |
| Pojemność nominalna | 1530 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Typowa pojemność | 1550 mAh (ładowanie 0,2 C/rozładowanie 0,2 C) |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 370 mAh |
| Typowa pojemność | 390 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM351225 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 90 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/90mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 250 mAh |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 4,1 (gł.) x 16,0 (szer.) x 45,0 (dł.) mm |
| Rozmiar baterii | MAKS. 4,1 (gł.) x 16,5 (szer.) x 47,0 (dł.) mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1000 mAh |
| Typowa pojemność | 1030 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 2350mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/2350mA |
| Rodzaj akumulatora | Bateria polimerowa Li |
|---|---|
| Model | Nr UNM113465 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3000 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3000mA |