| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 430 mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Rozmiar akumulatora (maks.) | 4,0 * 28,5 * 32,5 mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM684248-2S |
| Nomienna napięcie | 7,6 V |
| Pojemność nominalna | 2000 mAh |
| Typowa pojemność | 2050 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| Model | Nr UNM105068 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 3900 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/3900mA |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Model | Zmiany i zmiany |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Pojemność nominalna | 1220 mAh |
| Typowa pojemność | 1250 mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator Li-polimerowy wysokonapięciowy |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 70mAh |
| Nomienna napięcie | 3,8 V |
| Napięcie ładowania | 4,35 V |
| Czas trwania cyklu | ≥500 razy |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 1400 mAh |
| Napięcie ładowania | 4,2 V |
| Rozmiar pakietu baterii | MAKS. 10,1 (G) x 30,0 (Sz) x 50,5 (D) mm |
| Rodzaj akumulatora | 7.4V Li-polimerowy zestaw baterii |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 720 mAh |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 720mA (1,0C) |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 7,8(G)x25,5(S)x32,0(D)mm |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nomienna napięcie | 7,4 V |
| Pojemność nominalna | 1500 mAh |
| Typowa pojemność | 1550mAh |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowo-polimerowy |
|---|---|
| Model | Nr UNM101330 |
| Nomienna napięcie | 3.7V |
| Pojemność nominalna | 380 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania i rozładowania | 1C/380mA |
| Rodzaj akumulatora | Mała bateria litowo-polimerowa |
|---|---|
| napięcie | 3.7V |
| Pojemność | 60 mAh |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 1C/60mA |
| Rozmiar ogniwa baterii | MAKS. 3,0 (G) x 12,5 (szer.) x 21,5 (dł.) mm |